Gildendag 75 jaar 'Hoge Schuts' 6 mei 2001.

Overzicht Vendelwedstrijden.


Klasse Prijs Vendelier Gilde Plaats Aantal punten
Jeugd klein 1e (schild) Harm v. d. Wetering St. Antonius Abt. Vorstenbosch 48,5
  2e (schild) Martin Heijmeriks St. Barbara Dinther 44
  3e Victor van Schijndel St. Sebastiaan Oss 43,5
  4e Chris van Breugel St. Joris Berlicum 40,5
  5e R. Vorstenbosch St. Barbara Veghel 38,5
  6e Luuk Egelmeer St. Barbara Veghel vlv
Jeugd groot 1e (schild) Egbert van Boxtel St. Antonius Abt Vorstenbosch 50
  2e (schild) Jeroen Egelmeer St. Barbara Veghel 46,5
  3e Koen van kaathoven St. Barbara Dinther 45
  4e Hans van Breugel St. Joris Berlicum 42
C-Klasse 1e (schild) Mark Vogels St. Catharina-St. Joris Rosmalen 49
  2e (schild) Paul van Dijk O.L.V. & Catharina Erp 48
  3e DaniŽl van Rosmalen St. Antonius Abt. Nuland 46,5
  4e Peter v. d. Sanden St. Antonius Abt Vorstenbosch 44
B-Klasse 1e (schild) Arnold van Lith St. Joris Berlicum 60
  2e Hans Biemans O.L.V. & Catharina Erp 54
  3e Mark van der Dussen St. Antonius Abt. Nuland 53,5
A-Klasse 1e (schild) Marcel van Helvoirt St. Catharina-St. Joris Rosmalen 60
  2e (schild) Mark Somers St. Antonius Abt. Vorstenbosch 58,5
  3e Jos Biemans O.l.V. & Catharina Erp 55,5
  4e Cees van de Boom O.l.V. & Catharina Erp 54,5
Vaandel Klasse 1e (schild) Henk van Helvoirt St. Catharina-St. Joris Rosmalen 53,5
Groep Junioren 1e (schild)   St. Antonius Abt. Vorstenbosch 45
Groep Senioren 1e (schild)   O.L.V. & Catharina Erp 51,5
  2e (schild)   St. Catharina-St. Joris Rosmalen 48,5
  3e   St. Antonius Abt. Vorstenbosch 48
  4e   St. Antonius Abt. Nuland 44,5

Overzicht Tromwedstrijden.


Klasse Prijs Tamboer Gilde Plaats Aantal punten
Gildetrom Jeugd Groot 1e (schild) Teun Pepers St. Willebrordus Heeswijk 77
  2e Maarten Derks St.Antonius Abt. Vorstenbosch 70,5
  3e Dirk Geenen St. Antonius Abt. Vorstenbosch 68
Gildetrom Jeugd klein 1e (schild) Dennis Tielemans St. Antonius Abt.Nuland 83
  2e (schild) Marten van Schie St.Barbara Veghel 76,5
  3e (schild)# Harm van der Schoot St. Antonius Abt. Nuland 74,5
  4e Nick Tielemans St. Antonius Abt. Nuland 71,5
  5e Jeroen Cornelissen St. Bastiaan Oss 70,5
  6e Maikel v. d. Heijden St. Antonius Abt. Vorstenbosch 70,5
  7e Martijn Vissers St. Sebastiaan Oss 70
  8e Jelle v. d. Wetering St. Antonius Abt. Vorstenbosch 64,5
  9e Adjes van Etten St. Barbara Veghel 62
Gildetrom Klasse C 1e Dennie v. d. Heijden St. Antonius Abt. Vorstenbosch 68,5
Gildetrom Klasse B 1e (schild) Ronny Vos St. Catharina-St. Joris Rosmalen 88
Gildetrom Klasse A 1e (schild) Johnnie v. d. Heijden St. Antonius Abt. Vorstenbosch 90
  2e (schild)# Jarno de Haas St. Antonius Abt. Nuland 89
  3e Dave Bijveld St. Antonius Abt. Nuland 87
  4e Patrick van Helvoort St. Joris Berlicum 87
  5e Michel de Wit St. Antonius Abt. Nuland 67
Gildetrom Klasse U 1e (schild) Maarten Hoefs St. Antonius Abt. Vorstenbosch 96
  2e Antoine v. d. Schoot St. Antonius Abt. Nuland 87
  3e Marc van Lieshout St. Joris Berlicum 85
Groepstrommen Junioren 1e (schild)   St. Antonius Abt. Vorstenbosch 172
Groepstrommen Senioren 1e (schild)   St. Antonius Abt. Vorstenbosch 188*
  2e (schild)   St. Antonius Abt. Nuland 188
  3e   St. Bastiaan Oss 172,5
  4e   St. Willebrordus Heeswijk 168

* = volgens reglement
# = wordt nageleverd

Overzicht Kruisboogschieten.


Klasse Prijs Schutter Gilde Plaats Aantal punten
Jeugd 1e (schild) Dirk Ploegmakers St. Bastiaan Oss 10
Korps (schild)   St.Sebastiaan Oss 16
Kampioen (schild) John van de Berg St. Barbara Dinther 10
Personeel 1e (schild) Hein Nooijen St. Antonius Abt. Vorstenbosch 15
  2e (schild) Paul van Dijk O.L.V. & Catharina Erp 14 na afkamp.

Overzicht Geweerschieten.


Klasse Prijs Schutter Gilde Plaats Aantal punten
Koning (schild) Simon Smits St. Antonius Abt. Vorstenbosch 55e schot
Keizer (schild) Bert Vorstenbosch O.L.V. & Catharina Erp 20e schot
Kampioen (schild) Hans van Daal St. Willebrordus Heeswijk  
Personeel 60+ 1e (schild) Sjaak van Nuland St. Catharina-St. Joris Rosmalen  
  2e (schild)0 Simon Smits St. Antonius Abt. Vorstenbosch  
Personeel 1e (schild) Francois van Hirtum St. Catharina-St. Joris Rosmalen  
  2e (schild) Ad Tielemans St. Antonius Abt. Nuland  
  3e (schild) Perrie Vos St. Catharina-St. Joris Rosmalen  
  4e (schild) Arnold van Lith St. Joris Berlicum  
  5e (schild) Tonnie Brands St. Lambertus Maren-Kessel  
Korps 1e (schild)   St. Antonius Abt. Nuland 12
  2e (schild)   St. Willebrordus Heeswijk 12
  3e (schild)   St. Catharina-St. Joris Rosmalen 11*
  4e   St. Lambertus Maren-Kessel 11*
  5e   St. Barbara Dinther 10*
  6e   St. Antonius Abt. Vorstenbosch 10*
  7e   St. Joris Berlicum 9

Gilden uit Erp, Veghel, Oss, Geffen en Nistelrode hadden geen Korps!
* gelijk geŽindigd.

Overzicht Jeu de Boules.


GeŽindigd op nr Tripletnaam Gewonnen prijs Aantal gewonnen Totaal punten
1 Berlicum 2 Landjonker 3 +28
2 Nistelrode Heerboer 3 +21
3 Vorstenbosch 2   3 +15
4 Veghel 1   2 +12
5 Vorstenbosch 1   2 +10
6 Vorstenbosch 3   2 +10
7 Berlicum 1   2 -1
8 Nistelrode 2   1 -15
9 Oss   0 -14
10 Dinther   0 -20
11 Veghel 2   0 -20
12 Rosmalen   0 -28


Uitslagen Gildendag 75 jaar 'Hoge Schuts' Berlicum 6 mei 2001.